Carlson - lampa wisząca

Carlson - lampa wisząca
 • Zapytaj o produkt
 • Lampa wisząca Carlson to jedna z najnowszych, niedawno wprowadzonych na nasz rynek lamp o bardzo nowoczesnym i niesamowicie oryginalnym wyglądzie. Jest to lampa z 9 źródłami światła co daje bardzo dobre oświetlenie. Trzebba docenić ogrom pracy projektanta tej lampy gdyż żeby stworzyć tak wspaniałą lampę o tak oryginalnym wyglądzie z pewnością trzeba włożyć dużo pracy oraz wysiłku.

  Więcej szczegółów

  MD11045-9A

  Ocena: 3.2/10 (Oddanych głosów: 82 )

  Carlson - lampa wisząca , 3.2 out of 10 based on 82 ratings

  Lampa wisząca Carlson to jedna z najnowszych, niedawno wprowadzonych na nasz rynek lamp o bardzo nowoczesnym i niesamowicie oryginalnym wyglądzie. Jest to lampa z 9 źródłami światła co daje bardzo dobre oświetlenie. Trzebba docenić ogrom pracy projektanta tej lampy gdyż żeby stworzyć tak wspaniałą lampę o tak oryginalnym wyglądzie z pewnością trzeba włożyć dużo pracy oraz wysiłku.

  Lampa wisząca Carlson bez najmniejszych problemów sprawi, że twój dom nie tylko będzie doskonale oświetlony ale i również będzie stylowo wyglądał a także zyska własny, niepowtarzalny styl. Lampa idealna do eleganckich nowoczesnych pomieszczeń.

  Carlson MD11045-9A
  Ilość źródeł światła: 9

  Producent (marka): Italux


  Pozostałe produkty z tej samej kolekcji:

  Kolekcje